Pierwsze Ogłoszenie

CARBON Silesia Festival wraca z pierwszym ogłoszeniem! Po sukcesie dwóch pierwszych edycji, pora na kolejną odsłonę tego nietuzinkowego festiwalu.

AN123_FB

23 i 24 czerwca miłośnicy muzyki elektronicznej ponownie spotkają się w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. To jedyne miejsce w Polsce, gdzie elektronika brzmi tak dobrze w postindustrialnej przestrzeni starej kopalni.

Czerwiec to idealna okazja, by rozpocząć sezon letnich festiwali. W programie CARBON Silesia Festival znajdziecie idealny zestaw na przygotowanie się do wakacyjnej muzycznej przygody.

BoysNoize

W tym roku w Zabrzu pojawi się czołówka światowej sceny elektronicznej. Na początek: Boys Noize właściwie Alexander Ridha, pochodzący z Niemiec DJ i producent, nonkonformistyczny artysta, zdobywca nagrody Grammy, uwielbiamy zarówno przez underground jak i mainstream.

HVOB

Dla wielbicieli delikatnej elektroniki gratką będzie koncert austriackiej grupy HVOB – tym razem z wersji live, w pełnym koncertowym składzie.

ErolAlkan

Prawdziwa legenda, czyli Erol Alkan, z pewnością porwie was swoim eklektycznym setem.

Kamp!

Inna gwiazda, tym razem z Polski, pozwoli wam odpłynąć w towarzystwie swoich tanecznych rytmów. Mowa oczywiście o Kamp!. To ostatnia szansa, by zobaczyć ich w akcji – zespół zapowiedział zakończenie działalności.

Rysy

W programie tegorocznego CARBON Silesia Festival znajdzie się kolejna perełka – występ duetu RYSY, czyli Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurko. Artyści zagrają w tym roku tylko na kilku festiwalach, więc nie można przegapić tej rzadkiej okazji.

DRS Feat. Dogger

Wyjątkowym wydarzeniem będzie też występ DRS, który swoim solowym materiałem w ramach “in session”, w towarzystwie DJ-a DOGGERA zapewni pod sceną drum’n’bassowe szaleństwo.

Lindstrøm

Norweski producent Lindstrom przeniesie was z kolei do świata swojej przestrzennej elektroniki. Jego live to prawdziwe wydarzenie.

Kolejnych nazwisk fanom muzyki elektronicznej znad Wisły przedstawiać nie trzeba. Na festiwalu wspólny występ zaprezentują A_GIM & Jurek Przeździecki, którzy o muzyce techno wiedzą wszystko. Wystąpi także Guiltee. Artysta w swoim secie sięgnie zarówno po nowoczesne jak i klasyczne pozycje z katalogów jungle, jungle-tekno, hardcore, breakbeat czy połamane techno o brytyjskim rodowodzie.

W Sztolni Królowa Luiza będziecie mogli posłuchać także jednego z najciekawszych duetów na polskiej scenie ostatnich lat, czyli braci Sarapata – mistrzów melancholijnej elektroniki. Pysh, czyli Filip Abramczyk, pokaże na festiwalu nową odsłonę – wystąpi z materiałem live.

Czarodziejka-wodzirejka Joana zaserwuje wysublimowane brzmienia. Z kolei Last Robots, legendy rodzimej sceny klubowej jak zwykle porwą do tańca. Podobnie jak zafascynowany klimatami rave’ów duet Penera.

Biorąc pod uwagę wyjątkowość tego festiwalu zachęcamy, aby na bieżąco śledzić jego komunikację, gdyż w maju poznamy kolejnych wykonawców.

Pierwsza pula karnetów na CARBON Silesia Festival szybko została wyprzedana. Dostępna jest obecnie druga (Early Regular) – w promocyjnej cenie 199 zł. Bilety można kupić jedynie do końca kwietnia lub wyczerpania zapasów.

Organizatorem CARBON Silesia Festival jest agencja GoFest, która odpowiada także za największy zimowy festiwal – SnowFest. Jakość i zabawa na najwyższym poziomie są zatem gwarantowane.

Na terenie festiwalu, oprócz muzycznych wrażeń, na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, w tym m.in. strefa foodmarket, strefa chill, art zone, impreza dzienna oraz możliwość zwiedzania wybranych przestrzeni kopalni.

Slide kampus-160x160 partner: LIPLOGO_LIPTON_PRIMARY_LOGO_RGB_STD naTemat_logo sponsorzy: naszemiasto AlphaTheta_logo organizator: współorganizator: media: bilety: ShiningBeats_Logo brooklyn_logo axe_logo