Academy_black

Carbon Academy to hub edukacyjny, którego celem jest szerzenie wiedzy w zakresie szeroko pojętej muzyki elektronicznej, produkcji muzycznej, technik miksowania a także zbliżenie odbiorców z aspektami życia zawodowego ludzi związanych z branżą muzyczną.

Carbon Academy powstaje we współpracy z muzykami, promotorami, specjalistami z branży muzycznej, dźwiękowej a także z Virtual Geisha DJ LAB, organizacji prowadzącej kursy DJ-skie, kompleksowo rozwijające umiejętności techniczne od podstaw, przygotowujące do zagrania imprezy w klubie i  dające  narzędzia do budowania obecności w mediach społecznościowych.

W ramach tej inicjatywy, pragniemy przybliżać publiczności wszelkie aspekty związane z szeroko pojętą kulturą klubową oraz muzyką elektroniczną, która w ostatnich niemal 20 latach na dobre zakorzeniła się w naszych sercach. Na łamach Carbon Academy będziemy prezentować materiały, publikacje, wywiady oraz wszelkiej maści ciekawostki, dzięki którym dowiemy się więcej o fascynującym świecie muzyki elektronicznej i klubowej.

Zapraszamy na zainspirowanym słynnym dokumentem Krzysztofa Kieślowskiego, cykl “CARBON TALKING HEADS”, stworzony w ramach inicjatywy CARBON Academy I Virtual Geisha DJ Lab.

Życie i twórczość artystyczna nie jedną ma twarz. Za każdą karierą w branży muzycznej stoi inna historia i inna opowieść. Dlatego na szlaku festiwalowym CARBON Silesia Festival 2023, z nadzieją na inspirujące historie, Virtual Geisha zadała występującym artystom pytania, których się nie spodziewali, choć chętnie na nie odpowiadali.

INICJATYWY

artzone_box
freshfaces_box
muzeum_box

Slide kampus-160x160 partner: LIPLOGO_LIPTON_PRIMARY_LOGO_RGB_STD naTemat_logo sponsorzy: naszemiasto organizator: współorganizator: media: bilety: ShiningBeats_Logo brooklyn_logo axe_logo