O festiwalu

CARBON Silesia Festival to festiwal, który na kulturalnej mapie Polski szybko stał się najjaśniej święcącym punktem na południu Polski. To połączenie muzyki elektronicznej najwyższej próby, a także unikatowej i wyjątkowej lokalizacji Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu, która zachwyca swoim industrialnym klimatem.

CARBON Silesia Festival to połączenie muzyki, ulokowanej na 3 różnych dedykowanych scenach, przemyślana i zapierająca dech w piersiach scenografii w oparciu o unikatową przestrzeń kopalni, strefa food market, która zachwyci najbardziej wymagające podniebienia, strefy chill oraz wielu innych dodatkowych atrakcji i niespodzianek, które urozmaicają czas spędzony podczas festiwalu w Zabrzu.

Elementarnymi założeniami festiwalu jest czerpanie radości z życia, nawiązywanie nowych relacji i znajomości, a także edukacja muzyczna, bo festiwal poza wartością stricte rozrywkową za główną misje przyjął sobie popularyzacje wysokojakościowej muzyki nowoczesnej. To także odpowiedź na stale rosnące potrzeby społeczności elektronicznej oraz perfekcyjna uzupełnienie oferty kulturalnej, jaką niesie za sobą festiwalowe lato w Polsce.

Najlepiej przyjechać w czerwcowy weekend do Zabrza na CARBON Silesia Festival, aby przekonać się, że powyższe to nie tylko puste slogany i czcze obietnice, a materializacja elektronicznej wizji świata, którą wspólnie tworzymy na długie lata. Za organizacją tego wydarzenia stoi agencja GoFest – twórcy najważniejszego zimowego święta muzyki i sportu, czyli SnowFest w Szczyrku.

INICJATYWY

academy_box
artzone_box
freshfaces_box
muzeum_box

Slide kampus-160x160 partner: LIPLOGO_LIPTON_PRIMARY_LOGO_RGB_STD naTemat_logo sponsorzy: naszemiasto AlphaTheta_logo organizator: współorganizator: media: bilety: ShiningBeats_Logo brooklyn_logo axe_logo