Posted on / by bartek / in

HVOB

HVOB

HVOB

HVOB

Wiedeńczycy Anna Müller i Paul Wallner od początku mieli dużo szczęścia. W styczniu 2012 roku stworzyli grupę – nazwali się HVOB, czyli Her Voice Over Boys.

Anna miała talent do pisania tekstów i była świetną wokalistką, a Paul był doświadczonym producentem. Na odzew nie czekali długo – kilka miesięcy później ich soundcloud odwiedził niemiecki producent i DJ Oliver Koletzki. Bez wahania zaproponował im wydanie debiutanckiej EP-ki – płyta ukazała się kilka tygodni później. Jeszcze tego samego lata HVOB wystąpili na festiwalu i to nie byle jakim. Zaproszono ich na Melt!

To był początek wielkiej kariery austriackiego duetu – dziś grupa ma na koncie 5 albumów. Ostatni zatytułowany “TOO” ukazał się w ubiegłym roku. Wiedeński zespół może się też poszczycić występami w niemal każdym zakątku naszego globu. HVOB, poza rodzimym kontynentem, zagrali w Ameryce, Australii, Afryce i Azji. Wystąpili m.in. na festiwalach Burning Man, Fuji Rock Japan, Clockenflap w Hong Kongu czy barcelońskim Sonarze.

I nie dziwne – o HVOB mówi się, że to jeden z najlepszych live actów na świecie. Można się już o tym niebawem przekonać- HVOB wystąpi na Carbon Silesia w rozbudowanym koncertowym składzie!

moshi moshi

Slide kampus-160x160 partner: LIPLOGO_LIPTON_PRIMARY_LOGO_RGB_STD naTemat_logo sponsorzy: naszemiasto AlphaTheta_logo organizator: współorganizator: media: bilety: ShiningBeats_Logo brooklyn_logo axe_logo