Posted on / by lukas / in

Gorgon City

Gorgon City

Gorgon City

Dla Gorgon City okres pandemii nie był czasem straconym. W ciągu tych kilkunastu miesięcy panowie pracowali nad nowym albumem „Olympia”, który pokazał jak gniealnymi producentami jest duet. Ich wydawnictwo jest przepełnione otulającymi uszy słuchacza wokalami, które wypełniają pozytywne i radosne emocje. Ich produkcje to podnoszące na duchu tracki, w których nagle pojawiający się bas uzależnia i przymusza wręcz do zachwytu. „Olympia” jest w jakimś stopniu wydawnictwem nieskazitelnym, pełnym radości i szczęścia, jest odą ku radości, tańcu i zabawie. I tej ody będziecie mogli posłuchać w Zabrzu.

moshi moshi

Slide naTemat_logo logo_Slaskie Ars_Cameralis1 partner główny: asz-dziennik_logo LogoLOTTO LECH_LOGO sponsorzy: partnerzy: organizator: współorganizatorzy: media: bilety: bilety_eventim bilety_biletomat