Życie i twórczość artystyczna nie jedną ma twarz. Za każdą karierą w branży muzycznej stoi inna historia i inna opowieść. Dlatego na szlaku festiwalowym CARBON Silesia Festival 2023, z nadzieją na inspirujące historie, ͏v͏i͏r͏t͏u͏a͏l ͏g͏e͏i͏s͏h͏a zadała występującym artystom pytania, których się nie spodziewali, choć chętnie na nie odpowiadali.

„To są pytania, które wydają się proste, a jednocześnie są szalenie trudne. Ciekawie było obserwować, jak artyści przyzwyczajeni do standardowych wywiadów, zostają zaskoczeni pytaniami, które zmuszają, by się na chwilę zatrzymać, zastanowić i – w ostatecznym rozrachunku – spotkać się  w rozmowie nie tylko ze mną, ale przede wszystkim – z samymi sobą” – relacjonuje Virtual Geisha.

Zapraszamy na zainspirowanym słynnym dokumentem Krzysztofa Kieślowskiego, cykl “𝐂𝐀𝐑𝐁𝐎𝐍 𝐓𝐀𝐋𝐊𝐈𝐍𝐆 𝐇𝐄𝐀𝐃𝐒”, stworzony w ramach inicjatywy CARBON Academy i Virtual Geisha DJ Lab.

EPISODE 1 - KIM JESTEŚ?

Nie łatwo odpowiedzieć na pytanie “Kim jesteś?”. Kwestia tożsamości, osobowości, stosunku do samego siebie i do otaczającego świata dotyczy nas wszystkich, nie tylko artystów. Ale to właśnie przed nimi stoi wyzwanie zbudowania wokół siebie osobowości scenicznej, swojego własnego wizerunku. Sprawdź, jak na pytanie “Kim jesteś” oraz “Co jest dla Ciebie najważniejsze?” odpowiedzieli artyści występujący podczas CARBON Silesia Festival 2023.

EPISODE 2 - CZEGO PRAGNIESZ?

Artysta też człowiek, a zatem także ma pragnienia. Czego może pragnąć artysta? Co jest dla niego najważniejsze? Kolejnego sprzętu do studia? Dużej trasy koncertowej? Znaleźć swój utwór na liście Billboard TOP 100? A może czegoś zupełnie innego, co może Cię zaskoczyć? Zobacz czego pragną artyści zapytani o to podczas CARBON Silesia Festival 2023.

EPISODE 3 - JAKIE WARTOŚCI W MUZYCE SĄ DLA CIEBIE NAJWAŻNIEJSZE?

Każdy ma swój system wartości, to wszak podstawa człowieczeństwa. Każdy z nas również doskonale wie, czego oczekuje od muzyki, której jest miłośnikiem. Czy chodzi o brzmienie? Gatunek? Tempo? Melodię? Mix? Czy raczej o percepcję muzyki na żywo? O najważniejsze wartości w muzyce zapytaliśmy naszych artystów, przekonaj się, co mają na myśli w tej kwestii.

EPISODE 4 - CO BYŚ POWIEDZIAŁ SOBIE MŁODSZEMU O 10 LAT?

“Wujek Dobra Rada” to klasyka gatunku w życiu codziennym, ale także w branży muzycznej. Każdy z nas, w tym również artyści, mierzą się z całą masą “mądrości” płynących z każdej strony. Czy warto słuchać rad innych? My uważamy, że tak, o ile niosą ze sobą wkład, który pozwoli Ci się rozwinąć. W tym odcinku nasi rozmówcy pochylają się nie tylko na udzielaniu rad innym, ale także samym sobie, gdy stali u progu kariery. Na pohybel. Ciekawi odpowiedzi?

INICJATYWY

academy_box
artzone_box
freshfaces_box
muzeum_box

Slide kampus-160x160 partner: LIPLOGO_LIPTON_PRIMARY_LOGO_RGB_STD naTemat_logo sponsorzy: naszemiasto AlphaTheta_logo organizator: współorganizator: media: bilety: ShiningBeats_Logo brooklyn_logo axe_logo