Posted on / by lukas / in

Novika

Novika

Novika

Novika. Trudno wyobrazić sobie polską scenę klubową bez Noviki. Kasia Nowicka to “kobieta instytucja”: wokalistka, DJ-ka, dziennikarka i promotorka młodych talentów. Trudno też uwierzyć, że od debiutu tej niezwykle aktywnej na scenie i klubowych parkietach artystki minęło już 20 lat!

Wszystko zaczęło się od piosenki „Where Is The Love” zespołu Futro, zamieszczonej na płycie dołączonej do legendarnego magazynu muzycznego „Machina”. W 2001 roku światło dzienne ujrzało pierwsze oficjalne wydawnictwo z udziałem Noviki – piosenka „T.Time” nagrana z Andrzejem Smolikiem na jego pierwszy, kultowy album. Dzisiaj kontynuuje swoją muzyczną karierę, wyróżniając się determinacją oraz konsekwencją w budowaniu własnej muzycznej etykiety.

Na Carbon Silesia Festival będziemy świętować 20-lecie jej działalności scenicznej i z tej okazji na scenie głównej pojawi się wraz z zespołem oraz gośćmi.

moshi moshi

Slide kampus-160x160 partner: LIPLOGO_LIPTON_PRIMARY_LOGO_RGB_STD naTemat_logo sponsorzy: naszemiasto AlphaTheta_logo organizator: współorganizator: media: bilety: ShiningBeats_Logo brooklyn_logo axe_logo