Posted on / by bartek / in

Beskres

Beskres

BESKRES

Beskres

BESKRES to inicjatywa dwójki z trzech przedstawicieli jednego z najbardziej znanych polskich zespołów – KAMP!.

Od 2021 wspólnie tworzą muzykę. Początkowo spokojną, synth-popową, aby później zagłębić się w meandry mocnej, klubowej elektroniki.

Inspiracje czerpane na przestrzeni długoletniej działalności grupy, oraz otwartość na nowe brzmienia złożyły się w całość projektu djskiego, w skład którego wchodzą Michał Słodowy i Radek Krzyżanowski.

BESKRES daje wyraz ich zamiłowaniu do mocniejszych gatunków muzycznych, który w połączeniu z wrażliwością znaną z koncertów oraz dużą inspiracją płynącą z natury daje oryginalny muzyczny mix określany przez nich samych jako Romantic Techno. Taki format pozwala nie tylko na dzielenie się ulubionymi kawałkami z publiką klubową, ale i na przedstawienie dotychczasowym słuchaczom nowego podejścia do elektroniki.

W listopadzie ‘23 swoją premierę miał pierwszy z serii Polish Club Classics remix utworu “Kiedyś Cię Znajdę” Reni Jusis. Utwór ten nakładem wytwórni Kayax pojawił się w streamingach wraz z innymi remixami w postaci EP’ki “Renixy (20.urodziny Kiedyś Cię Znajdę).

BESKRES zapowiedział już kolejne premiery należące do cyklu remixów polskich klubowych klasyków.

moshi moshi