Posted on / by bartek / in

Ollin

Ollin

OLLIN_sq

Ollin

Aleksandra Domaradzka, czyli Ollin, to mieszkająca w Krakowie dj-ka pochodząca z małej uroczej podkarpackiej wioski,

gdzie swoje pierwsze wspólne kroki z muzyką stawiała od kiedy dowiedziała się, co to śpiew i zabawa wibracją swojego głosu.

Przez lata pielęgnowała swoją miłośc do elektroniki, a jej gust muzyczny dojrzewał. Po jakimś czasie narodził się pomysł, którego realizację zakończyła w marcu 2023 wraz z Instytutem dźwięku. Gdzie dowiedziała się, jak wiele może przekazać ludziom dzięki wibracji jaką niesie za sobą elektronika i jej miksy.

Ollin kocha tworzyć muzyczne historie. W swojej twórczości najczęściej miksuje melodic techno/indie dance/dark disco/afro house/tech house, a kiedy ma ochotę sięga po szybsze utwory z gatunków klasycznego techno/ acid techno/trance.

Od kiedy rozpoczęła swoją dj-ską przygodę prócz pojawiania się w lineupach imprez w Polsce, organizuje w swoim ukochanym Krakowie wydarzenia muzyczne i rozwija krakowską scenę dj-ską. Jest założycielką kolektywu the Mixologists oraz współtwórczynią inicjatywy Vibration I Am.

moshi moshi

Slide kampus-160x160 partner: LIPLOGO_LIPTON_PRIMARY_LOGO_RGB_STD naTemat_logo sponsorzy: naszemiasto AlphaTheta_logo organizator: współorganizator: media: bilety: ShiningBeats_Logo brooklyn_logo axe_logo