Posted on / by bartek / in

Saint Peter

Saint Peter

SaintPeter_sq

Saint Peter

Piotr Świętochowski aka Saint Peter.

Związany z Warszawą, DJ, promotor i pasjonat muzyki elektronicznej. Twórca marki mésalliance i współtwórca społeczności Znamy się z Techno.

Wyróżnia go niesamowita energia podczas występów, unikalny styl w selekcji utworów oparty na różnorodności oraz ogromna wszechstronność. Za konsolą najchętniej prezentuje energetyczną mieszankę pompującego groovy techno, hardgroove i hard techno, oscylując w okolicach 140 i 150 bpm. Jak sam twierdzi: „niezależnie od tego co grasz najważniejszy w muzyce parkietowej jest groove, który nie pozwala ustać w miejscu”.

Choć początki jego działalności DJ-skiej sięgają roku 2007, to na początku 2021 roku został nominowany w kategorii „Odkrycie Roku 20XX” plebiscytu organizowanego przez muno.pl – Munoludy.

Występował w wielu miejscach w całej Polsce, w tym w takich klubach jak m.in. Smolna (Warszawa), Luzztro (Warszawa), Crackhouse (Gdańsk), Bunkier (Gdańsk), Sfinks700 (Sopot), STK 47 – Warehouse (Kraków), Kombinat (Płock), MÓZG (Bydgoszcz), SiXa (Katowice), Transformator (Wrocław), NRD Klub (Toruń), a także na festiwalach takich jak Wisłoujście (Gdańsk), Sadzimy Techno Las (Stefanów) oraz Middle of Summer (Płock).

moshi moshi

Slide kampus-160x160 partner: LIPLOGO_LIPTON_PRIMARY_LOGO_RGB_STD naTemat_logo sponsorzy: naszemiasto AlphaTheta_logo organizator: współorganizator: media: bilety: ShiningBeats_Logo brooklyn_logo axe_logo