Nie ma dobrej festiwalowej zabawy bez odpowiedniej porcji konkretnych kalorii. Zapraszamy do strefy Food, gdzie zrealizujesz swoje kulinarne fantazje.

FT_poziom
Anerican_FT

AMERICAN FOOD TRUCK

Amerykańskie smaki pod jednym dachem na czterech kołach. Soczyste burgery to podstawa festiwalowego wyżywienia. Kto nigdy nie zjadł 100% wołowiny w dobrze wypieczonej bułce a dodatkiem sosu i warzyw?

I_Cyk_FT_logo

I CYK FOOD TRUCK

Klasyka gatunku w kraju nad Wisłą. Chrupiące zapiekanki towarzyszą nam od dzieciństwa i właśnie do tych wspomnień będziemy mieli szansę wrócić.

PanPita_FT_logo

PAN PITA

Oto Pan Pita, ale dla przyjaciół Najlepsza Pita w sąsiedztwie. Greckie przysmaki, nafaszerowane porządną porcją mięsa lub w wersji wegetariańskiej, to idealna pozycja dla osób w potrzebie. Gdy głód przybiera na sile, odwiedź Pana Pitę.

WokKing_FT_logo

WOK KING

Dla miłośników azjatyckich smaków i nie tylko. Jeśli nie przekonał Cię nigdy aromatyczny Pad Thai z dodatkiem tofu, kurczaka czy krewetek, daj sobie szansę. Nie pożałujesz.

Wusztzkary_logo

WUSZT Z KARRY

Śląski szlagier słynący z wyjątkowego smaku i przemiłej obsługi. Raz spróbujesz a kiełbaska w sosie curry nabierze dla Ciebie nowego znaczenia i już zawsze będziesz pamiętać ten smak.

Slide kampus-160x160 partner: LIPLOGO_LIPTON_PRIMARY_LOGO_RGB_STD naTemat_logo sponsorzy: naszemiasto AlphaTheta_logo organizator: współorganizator: media: bilety: ShiningBeats_Logo brooklyn_logo axe_logo