CARBON Talking Heads

Zapraszamy na zainspirowany słynnym dokumentem Krzysztofa Kieślowskiego, cykl “CARBON TALKING HEADS”, stworzony w ramach inicjatywy CARBON Academy I Virtual Geisha DJ Lab.

Życie i twórczość artystyczna nie jedną ma twarz. Za każdą karierą w branży muzycznej stoi inna historia i inna opowieść. Dlatego na szlaku festiwalowym CARBON Silesia Festival 2023, z nadzieją na inspirujące historie, Virtual Geisha zadała występującym artystom pytania, których się nie spodziewali, choć chętnie na nie odpowiadali.

„To są pytania, które wydają się proste, a jednocześnie są szalenie trudne. Ciekawie było obserwować, jak artyści przyzwyczajeni do standardowych wywiadów, zostają zaskoczeni pytaniami, które zmuszają, by się na chwilę zatrzymać, zastanowić i – w ostatecznym rozrachunku – spotkać się  w rozmowie nie tylko ze mną, ale przede wszystkim – z samymi sobą” – mówi Virtual Geisha.

Zarówno jednodniowe, jak i dwudniowe karnety można kupić za pośrednictwem:

Zobacz jak bawiliśmy się w 2023 roku.

Dołącz do wydarzenia CARBON Silesia Festival 2024 już dziś!

Slide kampus-160x160 partner: LIPLOGO_LIPTON_PRIMARY_LOGO_RGB_STD naTemat_logo sponsorzy: naszemiasto AlphaTheta_logo organizator: współorganizator: media: bilety: ShiningBeats_Logo brooklyn_logo axe_logo