Posted on / by bartek / in

DRS feat. Dogger

DRS feat. Dogger

DRS Feat. Dogger

DRS feat. Dogger

DRS to jeden z najbardziej utytułowanych i utalentowanych raperów i MC na scenie drum and bass.

Znany też jako MC D.R.S. (skrót od Del Rok Ski) zaczął swoją przygodę z tym gatunkiem dzięki LTJ Bukemowi, który dostrzegł wielkie umiejętności młodego rapera z Manchesteru. DRS, znany wcześniej z hip hopowego kolektywu Broke ‘n’ £nglish nie tylko zademonstrował wyjątkowe wyczucie szybkich drumowych rytmów, ale także pisał doskonałe teksty. I to właśnie dlatego został zaproszony do współpracy w ramach wytwórni Good Looking Records. W 1998 roku artysta pojawił się na albumie Progression Sessions 2, a później na 3 i 5 odsłonie tej serii.

Obecnie na koncie ma wydawnictwa z takimi gwiazdami drum and bass jak LTJ Bukem, Blame, Calibre, Marcus Intalex, Lynx, Icicle i LSB.

DRS opublikował też dwa solowe albumy. Na Carbon Silesia Festival artysta z Anglii zaprezentuje swój autorski materiał w ramach projektu “In Session”. Na scenie, jako DJ, towarzyszyć mu będzie DOGGER.

moshi moshi

Slide kampus-160x160 partner: LIPLOGO_LIPTON_PRIMARY_LOGO_RGB_STD naTemat_logo sponsorzy: naszemiasto organizator: współorganizator: media: bilety: ShiningBeats_Logo brooklyn_logo axe_logo