Drugie Ogłoszenie

Pora na kolejnych wykonawców, którzy już czerwcu wystąpią na trzeciej edycji  CARBON Silesia Festival. Tym razem do Zabrza przylecą artyści z Brazylii, Włoch, Izraela, Niemiec i Anglii!

Hosh_sq

Na początek HOSH, gwiazda niemieckiej wytwórni Diynamic, współautor wielkiego przeboju „Midnight (The Hanging Tree)”. Nagranie w samym tylko serwisie Spotify odtworzono ponad 60 milionów razy!

Terr_sq

Obok Niemca wystąpi brazylijska producentka i DJ-ka – Terr. Artystka niegdyś grywała w punkrockowych kapelach w gorącym Belo Horizonte, wybrała jednak chłodniejszy Berlin, by tworzyć najgorętsze electro, techno i house. Terr wydała właśnie swój debiutancki album i to nakładem wytwórni innej gwiazdy festiwalu – Erola Alkana.

Red_Axes_sq

Wprost ze słonecznego Tel Awiwu przyleci najbardziej znana izraelska grupa – duet Red Axes. Niv i Dori to wyjątkowi DJ-e i genialni producenci, którzy potrafią zaskoczyć – czy zagrają electro? House? A może techno? A może wszystko razem.. O tym przekonamy się już niebawem.

Undercatt_sq

Fanom melodic house i techno na pewno spodoba się występ Włocha Undercatta. Pochodzący z Pizy producent i DJ także potrafi zaskoczyć – ceni muzyczną wszechstronność i nie ogranicza się do jednego stylu.

Johannes_Albert_sq

Inna gwiazda to Johannes Albert, producent i DJ z Berlina, który, jak sam mówi, uwielbia improwizować – wszystko zależy od atmosfery i reakcji publiczności. Potrafi mieszać house z electro, disco z techno, a acid z italo.

Break_sq

Znajdzie się też kolejna atrakcja fanów drum and bassu – na festiwalu zagra angielski producent i DJ – Break. Artysta z Bristolu wydaje nakładem m.in. Commercial Suicide, Metalheadz, Soul:r, Subtitles, Shogun Audio i Exit Records. Właśnie ukazał się jego najnowszy album – krążek “Digital World” a podczas występu wspierać go będzie MC Rage.

Michal_Zietara_sq

Na festiwalu będzie miksować płyty mieszkający w Berlinie Michal Zietara.

Niemoc_sq

Mieszankę energetycznych gitar i dynamicznych syntezatorów zaprezentują “młodzi zdolni”, czyli Niemoc.

Bokka_sq

Na scenie swoje 10 urodziny obchodzić będzie Bokka.

Ania_Leon_sq

Wystąpi też młoda gwiazda wytwórni Kayax – Ania Leon.

Oxford Drama_sq

Wrocławski zespół Oxford Drama również zaprezentuje swój materiał na scenie festiwalu.

Pojawi również się wielu świetnych DJ-ów – zagrają Biøs, Alegria, naked relaxing, iRobot, Ros Addiction, enigmatyczny projekt Boyfriends, Holly Molly i szczeciński kolektyw Local Disco Allnighter.

Warto przypomnieć, że na Carbon Silesia Festival wystąpią też: HVOB, Boys Noize, Lindstrøm, Erol Alkan, DRS feat. Dogger, ale także silna czołówka polskiej sceny elektronicznej: Kamp!, Rysy, A_GIM & Jurek Przeździecki, Pysh live, Last Robots, Penera, Joana, Sarapata i Guiltee.

Pierwsze dwie pule karnetów na CARBON Silesia Festival zostały wyprzedane. Obecnie dostępna jest przedostatnia – “REGULAR” w cenie 249 zł.

Slide kampus-160x160 partner: LIPLOGO_LIPTON_PRIMARY_LOGO_RGB_STD naTemat_logo sponsorzy: naszemiasto organizator: współorganizator: media: bilety: ShiningBeats_Logo brooklyn_logo axe_logo